AKAZ Suwenir

"MARY’S LAND – ZIEMIA MARYI" PROMOCJA!

Powiększ

MARY’S LAND. ZIEMIA MARYI Film oparty jest na faktach. Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną?...

MARY’S LAND. ZIEMIA MARYI

Film oparty jest na faktach. Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje?
Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę.
Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli.
Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam.
A co, jeśli to nie bajka?
Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi
w niewidzialnej wojnie toczącej się dziś


CENA DETALICZNA 34,90zł/szt

CENA PROMOCYJNA!!! -  33,00zł/szt

Copyright © 2020 akaz-suwenir.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect