AKAZ Suwenir

„Ostatnie rozmowy”. Benedykt XVI

Powiększ

Już w sprzedaży! „Ostatnie rozmowy”. To tytuł najnowszej książki Benedykta XVI Sensacyjny wywiad-rzeka z Benedyktem XVI, przeprowadzony przez Petera Seewalda, ukaże się 9 września.

„Ostatnie rozmowy”

Sensacyjny wywiad-rzeka z Benedyktem XVI, przeprowadzony przez Petera Seewalda,

Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy – opis wydawcy

W Ostatnich rozmowach emerytowany papież mówi wprost o powodach swojej rezygnacji, kluczowych momentach swojego pontyfikatu,
o konklawe i o swoim następcy – Franciszku oraz o trudnych
i kontrowersyjnych wydarzeniach, które miały miejsce, gdy zasiadał
na Tronie Piotrowym, m.in. o aferze Vatileaks, trudnych reformach kurii rzymskiej, lobby gejowskim i nadużyciach seksualnych w Kościele. Benedykt XVI nigdy wcześniej nie mówił tak otwarcie o swojej wierze, współczesnych wyzwaniach chrześcijaństwa i o przyszłości Kościoła. Jeden z największych teologów i myślicieli naszych czasów opowiada również o swojej rodzinie i innych drogich mu osobach, a także o kluczowych momentach w swojej biografii. Po raz pierwszy w historii Kościoła papież podsumowuje swój pontyfikat oraz szczerze odpowiada na pytania, które od kilku lat nurtują nie tylko dziennikarzy, ale i wielu katolików.

Treść książki objęta jest embargiem do premiery. Pewne fragmenty ujawnione zostaną w toku rozpoczętej dwumiesięcznej kampanii promocyjnej. Dla tytułu polski wydawca przewiduje szeroką akcję promocyjną.

Pierwsza informacja o książce podana kilka dni temu spowodowała ogromne, światowe zainteresowanie mediów i miliony komentarzy
w Internecie. Pozwalamy sobie przesłać linki do wybranych polskich publikacji po pojawieniu się informacji o książce. Już teraz można powiedzieć, że "Ostatnie rozmowy" to najbardziej wyczekiwana książka tego roku.

* Peter Seewald – dziennikarz, jeden z najważniejszych niemieckich autorów książek religijnych, którego wywiady z Josephem Ratzingerem, późniejszym Benedyktem XVI, stały się bestsellerami: Sól ziemi, Bóg i świat oraz Światłość świata.

Cena detaliczna 39,90 zł/szt.

 

 

Copyright © 2024 akaz-suwenir.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect